בית » ספרות » ספרי מדע בדיוני » דימון מאת דניאל סוארז

דימון מאת דניאל סוארז

דימון - ספרי מדע בדיוני - הספרייה הפנטסטית

הוצאת אופוס מביאה לכם מותחן מדע בדיוני כה מפחיד, שאפילו ממשלת ארה"ב שמה לב אליו – דימון של דניאל סוארז

דניאל סוארז, יועץ מערכות עצמאי לחברות פורצ'ן 1000, תכנן ופיתח לפרנסתו תוכנות עבור תעשיות ההגנה, הפיננסים והבידור. בשעות הפנאי, הוא גם גיימר וחובב טכנולוגיה נלהב, המתגורר בלוס אנג'לס, קליפורניה. ואז, יום אחד ב-2006, ראה אור ספרו הראשון, דימון (Daemon), המשלב ריאליזם טכנולוגי מעורר אימה ומתח. אותו ספר שיגר את יועץ המערכות אל רשימות רבי המכר, שם נשאר גם עם ספריו הבאים, והוא הפך לסופר מוערך המוזכר בכפיפה עם שמות מוכרים כגון מייקל קרייטון, ניל סטיבנסון וויליאם גיבסון.

 

תקציר העלילה

דימון הוא שם כולל לתוכנות מחשב קטנות הפועלות ברקע. הן מחכות לאירוע או למועד מסוים ואז נכנסות לפעולה. העולם המרושת שלנו מתקיים בזכות הדימונים, הם מאפשרים פעולות קטנות כמו הדפסה ועד לקניית מניות ומכירתן, אבל הם גם הופכים אותו לפגיע יותר.

עם פרסומו של ההספד על מותו של יוצר משחקי המחשב הנודע, מת'יו סובול, נכנס לפעולה דימון, שהיה רדום עד כה, ומתחיל שרשרת אירועים המאיימים לפרום את העולם המרושת. הדימון קורא את כותרות החדשות, מגייס סוכנים אנושיים ומורה על התנקשויות. כעת, כשסודותיו של סובול ירדו עמו לקבר, ושכבות נוספות של הדימון שלו נכנסות לפעולה, צריך הבלש פיטר סבק לעצור רוצח וירטואלי המשכפל את עצמו, לפני שזה יוכל לממש את תכליתו. וכדי להצליח במשימה, על סבק לגלות מהי אותה תכלית.

קראו את שני הפרקים הראשונים

בקרו באתר הבית של דניאל סוארז 

עמוד הספר בהוצאת אופוס

 

דימון (באנגלית: Daemon)

מאת: דניאל סוארז

תרגום לעברית: בועז וייס

הוצאת אופוס (04 יולי 2017)

480 עמודים

 

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*