בית » ספרות » ספרי פנטזיה » אודם – חוג התריסר

אודם – חוג התריסר

אודם - קרסטין גייר - הספרייה הפנטסטית

גוון לא ציפתה לנסוע בזמן – או להתאהב, אבל זה קרה, ועכשיו תוכלו לקרוא על כך ב"אודם", הספר הראשון בטרילוגיה מאת קרסטין גייר

"אודם" הוא הספר הראשון מתוך טרילוגיית פנטזיה, מאת קרסטין גייר, סופרת גרמניה פופולרית, שלא הייתה כה מוכרת עד כה במחוזותינו. אף על פי כן, גייר וספריה מוכרים יותר בעולם והספרים בטרילוגיית אבני החן נמכרו ביותר מ-2 מיליון עותקים בגרמניה לבדה ותורגמו ל-27 שפות. גם בארה"ב זכה הספר הראשון להצלחה וזכה בפרס איגוד הספריות האמריקאיות. ב-2013 אפילו הפך לסרט קולנוע לא רע בכלל. כעת רואה הספר אור בעברית בהוצאת "ספרים לכל", בתרגומה של יעל אכמון.

 

תקציר העלילה

גוון בת השש-עשרה גרה עם משפחתה המורחבת – והמוזרה למדי – בשכונה יוקרתית בלונדון. למרות ההיסטוריה יוצאת הדופן של משפחתה, חייה של גוון היו עד כה שגרתיים יחסית.

גן המסע בזמן ששזור כמו פתיל חשאי בין הנשים במשפחה, היה אמור לדלג על גוון, ולכן איש לא הדריך אותה במסתרי המסע בזמן והיא יכלה לבלות את זמנה כנערה רגילה עם חברתה הטובה לזלי.

אך אז מגיעה  הפתעה לא נעימה – גוון מתחילה לדלג אל העבר באופן בלתי נשלט. היא לא עברה שום הכנה למסעות בזמן, ודאי שלא לכל הדברים הקשורים בשה: בגדים תקופתיים מפוארים, נימוסים מיושנים, אגודת סתרים אפופת סוד, וגידאון, המקביל הגברי של גוון במסע בזמן. גידאון בלתי נסבל, חושב שהוא יודע הכול, וייתכן מאוד שהוא הבחור הנאה ביותר שזכתה לפגושה במאה הזאת ובאלו שלפניה.

 בואו לקרוא את הפרק הראשון של אודם!

קדימון הסרט

אודם (Rubinrot)

טרילוגיית חוג התריסר (Edelstein-Trilogie)

מאת קרסטין גייר

תרגום מאנגלית: יעל אכמון

ספרים לכל (2015)

287 עמודים

7 תגובות

 1. shiran4211@gmail.com'

  היי רציתי לדעת אם יצא הספר שני בעברית ?

 2. tamarshalem7@gmail.com'

  היי רציתי לדעת אם יצא הספר השני של הסדרה בעברית, ואם לא אז מתי?

 3. shirae100@gmail.com'

  הי האם מתוכנן לצאת המשך הסדרה בעברית ואם כן מתי ייצא הספר השני בעברית?

 4. Taliy@254gmail.com'
  טלי בן אודיז

  האם יצא הספר השלישי מתורגם לעברית?

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*