בית » אודות הספרייה

אודות הספרייה

ברוכים הבאים  לספרייה הפנטסטית,

מכירים את הצורך העז בקסם ובפליאה? גם בכן בוער ניצוץ הפנטסיה והצורך לחרוג מגבולות עולם היום-יום? אם כך, הספרייה הפנטסטית נועדה בשבילכם/ן!

הספרייה היא מגה-בלוג, אשר הוקם במטרה לרכז מידע, ביקורות וחדשות על יצירות פנטסיה, עבור כל מי שמחפש משהו קסום בימים נורמליים עד דיכאון. כמו כן, כיאה לספרייה, שואפת הספרייה הפנטסטית להיות אי של שקט בים של אינטרנט רוחש וגועש. לכן כל הידיעות בספרייה מוגשות בעברית ובצורה נוחה, בלי פרסומות לא קשורות או אדסנס מכוער, בלי חלונות קופצים ובלי באנרים קולניים – רק פנטסיה, ישר ולעניין.

אתר הספרייה הפנטסטית נולד מתוך אמונה מוצקה בכך שגם לחובבים בישראל מגיע ליהנות מאתר ז'אנרי בסטנדרט בינלאומי, מצד אחד, אך גם כזה שיהיה רלוונטי לתחום בארץ ויעניק במה ליצירה המקומית. למטרה זו, עובדת הספרייה עם מרבית הוצאות הספרים, משרדי היח"צ הרלוונטיים וחברות ההפצה בארץ, וכן עם מספר לא מבוטל של גופים בחו"ל.

רוצים להצטרף לרשימה הארוכה של הגופים, הארגונים והאנשים הפרטיים שמשתפים עמנו פעולה? תוכלו לפנות אלינו כאן.

 

מה תמצאו בספרייה

הספרייה מחולקת למדורים לפי סוגי מדיה שונים: ספרות, סרטי קולנוע וטלוויזיה, מוסיקה, אומנות ותחומי יצירה שונים שאינם מתאימים בהכרח לתחומים אלה.

בנוסף, במדור  אירועים ניתן למצוא מידע על אירועים שונים בארץ ובעולם, כגון כנסים, אירועי השקה של ספרים וסרטים ואירועי חובבים למיניהם (לבקשות פרסום על אירועים שונים ניתן לפנות לספרן הלילה).

 

מי אחראי כאן

הספרייה מנוהלת על ידי ספרן הלילה – חובב, חוקר ואספן של ספרות פנטסיה וחנון חסר תקנה. במהלך היום הספרן עובד כעורך תוכן וכמתרגם, ובמהלך הלילה הוא אמ… מספרן.