בית » ספרות » ספרי פנטזיה » יער הסודות – לוחמי הפרא 3

יער הסודות – לוחמי הפרא 3

יער הסודות - לוחמי הפרא 3 - הספרייה הפנטסטית

חדש בהוצאת כנרת – 'יער הסודות' הספר השלישי בסדרת לוחמי הפרא, מאת ארין הנטר

הוצאת כנרת מזמינה אתכם (ואת החתולים/ות שלכם) לשוב בפעם השלישית את סדרת ספריה המצליחה של ארין האנטר, "לוחמי הפרא", שהייתה לרב–מכר בינלאומי. במרכזה של סדרת הספרים, ניצב עולם חדש של פנטזיה, בו חתולי פרא נועזים עוברים הרפתקאות מותחות ומסמרות שיער ופרווה. 'יער הסודות', הספר השלישי בסדרה לאחר 'אל היער' ו'קרח ואש', ממשיך לספר את קורותיו של חומפס (כעת לב-אש) ושל חבריו משבט הרעם.

 

תקציר הספרים הקודמים

אל היער (לוחמי הפרא #1)

ארבעה שבטים של חתולי בר חלקו את היער על פי חוקים שהתוו אבותיהם הלוחמים, והחיים התנהלו בשלווה שנים רבות. אבל פתאום מישהו מפר את הכללים, וחתולים אצילים באופן מסתורי. עכשיו שבט הצל הזדוני הולך ומתחזק וחתולי שבט הרעם נמצאים בסכנה גדולה. אלא שאז מגיע אל עולמם השביר של חתולי הפרא חתול בית רגיל בשם חומפס… ומוכיח לכולם שאמץ לב של חתול אחד יכול לשנות את גורלו של יער שלם.

 

קרח ואש (לוחמי הפרא #2)

לב־אש הוא כבר לוחם בשבט הרעם, אבל הסכנה עדיין אורבת ביער, והיא קרובה מתמיד.

החורף הקר עומד בפתח. חתולי שבט הנהר נעשים חסרי מנוחה, ושבט הרוח החלש נאלץ להתמודד עם איומים מכל עבר. קרב קשה עומד לפרוץ ביער, ולב אש ניצב באומץ מול הסכנות שבחוץ, אבל גם מול בגידה קשה בתוך השבט שלו.

 

יער הסודות (לוחמי הפרא #3)

המתיחות גוברת בין שבטי הלוחמים המשוטטים ביער – הבריתות משתנות, חברים הופכים לאויבים, וקשה לדעת במי אפשר לבטוח.

לב־אש נחוש לגלות את האמת על המוות המסתורי של סגן שבט הרעם, אדום־זנב. אבל כשהוא יוצא לחפש תשובות הוא חושף סודות מסוכנים, שחתולים אחרים היו רוצים להסתיר…

 

על המחברת

לארין האנטר יש אינספור נפשות חתוליות שכותבות יחד בזמן שחתולים אמתיים מנמנמים על הטיוטות של כתב היד. כל אחת מהן הייתה רוצה להיות חתול אחר בסדרה: רוח-עז: כי הוא כל הזמן רץ ביער ואף פעם לא מתעייף; פרווה-פחמית: כי טיפוסים רשעים הם יותר מעניינים; כף-עורבני: כי כיף להיות עם כוחות מיוחדים; כסופת-זנב: כי היא מבינה את החתולים האחרים, כולל – ובמיוחד! – את כף-שחור העוקצני. אבל בסופו של דבר, כולן היו רוצות להיות כף-בזלת בצעירותה – מגושמת טיפה, מתלהבת ונורא מתרגשת מכל דבר!

בקרו אותה באתר הבית שלה

 

יער הסודות
סדרה: לוחמי הפרא (#3)
הוצאה: כנרת זמורה-ביתן דביר
תרגום מאנגלית: ארז אשרוב (2017)
288 עמודים

 

תגובה אחת

  1. mcoorn@gmail.com'

    וואו, יש לה ספרים כמעט כמו חתולים,
    הכריכות באנגלית, הופכות אותו להרבה יותר רציני וקודר

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*