בית » ספרות » טעימות קריאה » מסעו של הליצן – פרק ראשון לקריאה

מסעו של הליצן – פרק ראשון לקריאה

מסעו של הליצן - ספרי פנטזיה - הספרייה הפנטסטית

מסעו של הליצן, מאת רובין הוב עוד לא יצא מן הדפוס, אבל אנחנו שמחים להזמין אתכם לקבל ממנו טעימה ולקרוא את הפרק הראשון

כמעט שנה וחצי חלפו מאז נחת בישראל "הרוצח של הליצן" – הספר הראשון בסדרה חדשה מאת רובין הוב, אשר שבה לבקר הדמויות האהובות של פיץ והליצן. כעת, מגיע הספר השני בסדרה ומזמין אתכם לצלול שוב אל שש הדוכסויות, אל עולם הפנטזיה של הוב, בעוד ספר עב-כרס ומספק להפליא. אותו פרק אפל שנפתח בסאגת "הרואים למרחק" עם ספרה הקודם, "הרוצח של הליצן", נמשך כעת ב"מסעו של הליצן". כהרגלנו, עקבנו אחר ההתפתחויות וכעת אנחנו שמחים להביא לכם שלל פרטים על הספר הבא, כמו גם את הפרק הראשון, כדי להקל קצת על ההמתנה. בקרוב יצא הליצן למסעו, הישר מבית הדפוס ואל חנויות הספרים. קריאה נעימה!

 

תקציר העלילה (מגב הכריכה)

הרפתקאותיו של פיץ-אביר הרואה למרחק ושל חברו המסתורי הידוע בשם הליצן, ממשיכות בספר ההמשך ל"הרוצח של הליצן". אבל "המסע של הליצן" הוא יותר מאשר ספר המשך. במשיכות מכחול של קורי הדמיון, המוכרים היטב לקוראיה, טווה רובין הוב סיפור מכל מה שהתרחש בעבר, חושפת סודות נסתרים וקנוניות מזעזעות המטילות צל אפל על ההיסטוריה של פיץ ושל עולמו – צל שכעת מאיים להאפיל גם על תקוות העתיד.
לפני זמן רב, שינו פיץ והליצן את העולם, החזירו את קסם הדרקונים והבטיחו את עתיד שושלת הרואים למרחק ואת יציבות הממלכה. או כך הם חשבו. אבל עכשיו הליצן גוסס, פצוע בעקבות מפגשו עם האנשים החיוורים, שתוכניותיהם לשלוט בעולם תלויים בכוחות שהליצן חולק עם בתו של פיץ.
בגלל בריאותו הכושלת של הליצן, ומפני שהוא מעורב, שלא לפי רצונו, בקנוניות חצר המלכות, מתרשל פיץ בתפקידו… וברגע נורא אחד, מתפורר עולמו כאשר בתו האהובה נחטפת בידי אותם אנשים הרוצים להשתמש בה כפי שהשתמשו בעבר בליצן – ככלי נשק.
אבל פיץ-אביר הרואה למרחק נושא באמתחתו כמה כלי נשק. בעורקיו זורם הקסם העתיק. ואף שכישורי הרוצח שלו התעמעמו עם השנים, מיומנויות כאלה, לאחר שלמדו אותם, אינן נשכחות כה בקלות. וכעת יגלו אויביו וחבריו כי אין אדם מסוכן יותר מהאדם שלא נותר לו מה להפסיד.

"ספר פנטזיה כפי שהוא צריך להיכתב". ג'ורג' ר. ר. מרטין, מחבר סדרת רבי המכר "שיר של אש ושל קרח"

הפרק הראשון של "מסעו של הליצן"

 

מסעו של הליצן (Fool's Quest)
מאת: רובין הוב
תרגום: צפריר גרוסמן
הוצאה: אופוס (2016)
מספר עמודים: 800

2 תגובות

  1. mcoorn@gmail.com'

    במילה אחת : 'ישששששששש!', בכמה מילים: 'אין לי מילים לתאר את הרגשתי'.

  2. sal.maple@gmail.com'

    איזה כיף!
    כמו כן, האם מה שפורסם כאן הוא הגרסה הסופית? כי נראה לי שנפלו כמה טעויות הגהה, כמו "מפשיטים עור" ו"חיוניות יחזיקו". וחבל שהספר ייפגע עם טעויות מסוג שעוד קריאה הייתה מנכשת.

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*