בית » ספרות » חדשות הספרות » גבירת חצות – עוד שבוע בחנויות

גבירת חצות – עוד שבוע בחנויות

גבירת חצות - ציידי הצללים - הספרייה הפנטסטית

עוד שבוע ליציאת "גבירת חצות", הספר הראשון בסדרת ציידי הצללים החדשה של קסנדרה קלייר, תחבולות אפלות

באוקטובר האחרון חשפנו את הכריכה של "גבירת חצות", הספר הפותח את הסדרה החדש של קסנדרה קליר בעולמם של ציידי הצללים, "תחבולות אפלות" (תרגום לא רשמי. באנגלית The Dark Artifices). כעת, כסיסת הציפורניים (אם נשארו לכם כאלה) קרובה להסתיים… לפחות עבור קוראי האנגלית. הספר צפוי לצאת לחנויות בדיוק שבעה ימים מהיום! הפעם ההתרגשות כה רבה כיוון שזוהי לא רק פתיחתה של סדרה חדשה, אלא מעין סגירת מעגל, כאשר עלילתו של הספר חוזרת ללוס אנג'לס ושבה אל העולם של הסדרה הראשונה, "בני הנפילים", חמש שנים אחרי האירועים שסופרו בה.

 

תקציר העלילה (בתרגום חופשי)

גבירת חצות - קסנדרה קלייר - הספרייה הפנטסטית

כריכת הספר: "גבירת חצות"

חמש שנים חלפו מאז האירועים של סדרת "בני הנפילים", אשר הביאו את ציידי הצללים אל סף הכחדה. אמה קרסטיירס כבר אינה ילדה באבל, אלא אישה צעירה הנחושה בדעתה לגלות מי רצח את הוריה ולנקום את אבדנם.

יחד עם ג'וליאן בלאקת'ורן, הפארבטי שלה, על אמה ללמוד לבטוח בראשה ובליבה, בעודה חוקרת מזימה זדונית המתפרשת על פני לוס אנג'לס, משדרות סן סט לים המכושף המכה בחופי סנטה מוניקה. אם רק ליבה לא היה מוביל אותה בכיוונים בוגדניים…

כאילו הדברים אינם מסובכים מספיק, אחיו של ג'וליאן, מארק–אשר נשבה על ידי הפיות חמש שנים קודם לכן–הוחזר בתור קלף מיקוח. בני הפיות נואשים למצוא מי רוצח את בני מינם–והם זקוקים לעזרתם של ציידי הצללים כדי לעשות זאת. אבל הזמן עובד אחרת בארץ הפיות, כך שמארק בקושי התבגר ואינו מזהה את משפחתו שלו. האם יוכל לחזור אליהם באמת אי פעם? האם בני הפיות באמת יאפשרו זאת.

נצנוצים, קסמים וציידי צללים בשפע ממתינים בפתיחה המבטיחה לסדרת "תחבולות אפלות" של קסנדרה קלייר.

 

פרטים נוספים שאנחנו יכולים לגלות: הספר יצא ב-08 למרץ, 2016. הדמות המופיעה על הכריכה היא אמה קרסטיירס. למי שיצליחו להניח את ידיהם על המהדורה הראשונה בכריכה קשה של הספר, מצפים 720 עמודים עמוסים כל-טוב.

תגובה אחת

  1. batel00143@gmail.com'

    מתי יוצא הספר?? תחבולות אפלות

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*