בית » סרטים » סרטי פנטזיה - בקרוב » קובו ושני המיתרים – הסרט החדש של סטודיו לייקה

קובו ושני המיתרים – הסרט החדש של סטודיו לייקה

קובו ושני המיתרים - סרטי אנימציה - הספרייה הפנטסטית

מהסטודיו שהביא לכם את הקסם של "קורליין", "פאראנורמן" ו"הקופסונים", מגיע סיפור חדש – "קובו ושני המיתרים"

סטודיו האנימציה לייקה ומפיצת הסרטים פוקוס חשפו אתמול שתי תמונות של אמנות מסרט האנימציה "קובו ושני המיתרים", אשר צפוי להגיע לבתי הקולנוע ב-19 לאוגוסט, 2016. כעת מגיע גם הטיזר ואם לשפוט לפי שניהם, לא מן הנמנע שהסרט ייכנס לרשימת הצפייה של כל חובבי האנימציה והפנטסיה.

הסרט מהווה את סרט הבכורה של האנימטור הראשי ומנהל הסטודיו בתפקיד הבמאי. מאחורי התסריט עומדים מארק היימס וכריס באטלר (פאראנורמן). את קולו של קובו, הדמות הראשית בסרט, ייתן ארט פרקינסון (ריקון בסדרה, "משחקי הכס"), כשלצדו שמות מרשימים מאוד, ביניהם: ג'ורג' טקאי (מסע בין כוכבים), שארליז ת'רון, ראלף פיינס, רוני מארה ומת'יו מקונוהי.

פוסטר הסרט והתמונה הראשונה שנחשפו

תקציר העלילה (בתרגום חופשי מאנגלית)

קובו הנבון וטוב הלב (ארט פרקינסון) מתפרנס בקושי, מסיפור סיפורים קסומים לתושבי עיירת החוף בה הוא מתגורר. אך חייו השקטים מתנפצים לרסיסים כאשר הוא מזמן בטעות רוח מיתית מעברו, אשר תוקפת מן השמיים כדי לממש נקמה עתיקת יומין. כעת במנוסה, קובו חובר לקוף (שארליז ת'רון) וחיפושית (מת'יו מקונוהי), ויוצא למסע רווי תלאות כדי להציל את משפחתו ולפתור את התעלומה של אביו המנוח, הסמוראי הגדול ביותר שידע העולם. בעזרת השימיסן שלו – כלי נגינה קסום – על קובו להילחם באלים ובמפלצות, כולל מלך הירח הנקמני (ראלף פיינס), האחיות התאומות המרושעות (רוני מארה), לפצח את סוד המורשת שלו ולאחד את משפחתו ואת גורלו ההירואי.

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*