בית » ספרות » ספרי פנטזיה » מבחן הברזל – סדרת מגיסטריום

מבחן הברזל – סדרת מגיסטריום

מבחן הברזל - מגיסטריום - הספרייה הפנטסטית

דמיינו מה היה קורה אם שתיים מסופרות הפנטסיה הפופולריות בעולם היו חברות וגרות בשכנות? עכשיו הפסיקו לדמיין כי הולי בלק וקסנדרה קלייר אכן כאלה.

לפני כשנה סיפרנו לכם על הפרויקט המשותף של סופרות הנוער, הולי בלק (עלילות ספיידרוויק) וקסנדרה קלייר (בני הנפילים). עכשיו הגיע הזמן שתעשו אתו היכרות מחודשת, הפעם בעברית.

לבלק ולקלייר היסטוריה לא מבוטלת בתחום הפנטסיה. שתיהן סופרות פנטסיה לנוער מוערכות ואהובות מאוד. במרוצת השנים, הערכתן ההדדית ואהבתן המשותפת לז'אנר, הביאה לכך שנהיו חברות טובות. העובדה ששתיהן מתגוררות במערב מסצ'וסטס, במרחק של כ-10 דקות בלבד זו מזו ודאי לא הזיקה.

התוצאה של החברות בין בלק וקסנדרה היא "מגיסטריום", סדרת פנטסיה חדשה בה איחדו כוחות ליצירת סיפור קלאסי על רוע ועל טוב, ועל מה שקורה כשאדם נועד לגדולה, גם אם הוא לא ממש מעוניין בכך.

כעת מגיע לקוראים הישראלים "מבחן הברזל", הספר הראשון בסדרה, בהוצאת כנרת, זמורה, דביר, בתרגומה של יעל אכמון. אם תאהבו את התוצאה, הרי שתשמחו לדעת כי הספר מעובד בימים אלו למסך הגדול.

 

תקציר העלילה (מגב הכריכה)

כולם חולמים להתקבל למגיסטריום, אבל לא קאלם האנט.

הוא יודע שקסם הוא עסק מסוכן. כשכוחותיו מושכים את תשומת לבם של המאסטרים, הוא מנסה להיות התלמיד הכי גרוע בכיתה – אבל נכשל.

עכשיו עליו ללמוד במגיסטריום המופלא ומעורר האימה, וללכת בעקבות גורלו. אט-אט יגלה שעולם הקסם קשור בקשרים אפלים לעברו, ומוביל בדרך מלאת סכנות אל עתידו.

מבחן הברזל הוא רק ההתחלה. המבחן הגדול ביותר עוד יגיע…

 בואו לקרוא את הפרק הראשון של מבחן הברזל!

מבחן הברזל
סדרת מגיסטריום
מאת קסנדרה קלייר והולי בלק
תרגום מאנגלית: יעל אכמון
הוצאת כנרת, זמורה, דביר (2015)
286 עמודים

9 תגובות

 1. shelly1926@walla.com'
  מכורה לספרים

  יש לזה המשך? ותודה על הסיקור הזה 😄

 2. Mayashalgishira@gmail.com'

  חשבתי שהספר כבר יצא.😅
  הוא לא יצה כבר?

 3. Mayashalgishira@gmail.com'

  אה כן…
  מתיא ההמשך יוצא

 4. simadigilov@gmail.com'

  האם ידוע מתי הספר הרביעי יצא? אני שבורת לב וחסרת מנוחה, וממש לא מצליחה להירדם בגלל זה. אשמח אם תוכלו לגלות על תאריך משוער בו הספר הרביעי יצא בעברית, תודה רבה!!!

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*