בית » ספרות » חדשות הספרות » ציידי הצללים, לאן?

ציידי הצללים, לאן?

בני הנפילים - עיר של אש שמיימית - הספרייה הפנטסטית

סופרת הפנטסיה הפופולרית, קסנדרה קלייר, הודיעה על סדרה חמישית – וכנראה גם אחרונה – בעולם "ציידי הצללים"

הספר האחרון של "בני הנפילים", "עיר של אש שמיימית", צפוי לצאת בחו"ל רק במאי (באנגלית, למען הסר הספק), אבל סופרת הפנטסיה הפופולרית, קסנדרה קלייר, החלה לדבר כבר על תכניותיה לעתיד. נראה כי בעתיד הקרוב היא הולכת להיות עסוקה מאוד עם סדרת "המג'יסטריום", עליה כבר סיפרנו עליכם, שאותה מתכננת קלייר לכתוב עם הולי בלק, ועם סדרת "The Dark Artifices" – סדרת ההמשך של "בני הנפילים". בנוסף, תעבור על סדרת "The Last Hours" – סדרת ההמשך ל"מכשירי התופת" (שמתרחשת לפני האירועים של "בני הנפילים").

אם לא די בכך, קלייר הודיע על סדרה חמישית, וככל הנראה אחרונה, בעולם "ציידי הצללים" שלה – "The Wicked Powers". הסדרה החמישית תספר על קורותיהם של שני ציידי צללים צעירים ממשפחת בלאקת'ורן, ותתרחש מספר שנים אחרי אירועי The Dark Artifices. בקיצור, חובבי ציידי הצללים ישמחו לגלות שממתינות להם לפחות עוד כעשר שנים של ספרים בעולמם (לפחות כל עוד הספרים יישארו פופולריים). קוראי העתיד אולי ייהנו פחות מן הריגוש שבהמתנה לספר הבא, פשוט כי ספרים רבים כל כך כבר יצאו וצפויים לצאת, אבל מה שבטוח הוא, שחומר קריאה לא יחסר להם!

ספריה של קסנדרה קלייר רואים אור בעברית על ידי הוצאת גרף.

4 תגובות

 1. shirale.weiss@gmail.com'
  שירה וייס

  מתי יוצא הספר עיר של אש שמיימית??

  • ספרן הלילה

   היי שירה, לילה טוב!
   מבדיקת הנושא עולה כי "עיר של אש שמיימית" נמצא בעבודה, אבל הוא יצא רק אחרי "נסיך מכני", שצפוי לצאת בקרוב (בלי נדר) ואחרי "נסיכה מכנית". רק אחרי שני אלה יצא "עיר של אש שמיימית", שיסגור למעשה את שתי הסדרות.

 2. kedi0000@walla.com'
  שקד מרקוביץ

  שלום,
  למה הספר "עיר של אש שמיימית" יצא לאור רק אחרי שיצאו הספרים הללו "נסיך מכני" ו"נסיכה מכנית"?

 3. tevalovecats@gmail.com'

  שלום,
  מתי יוצא הספר "עיר של אש שמיימית"
  כידוע לי הוא יצא באנגלית כבר ב2014 ולא הגיוני שלא תרגמו אותו עדיין…

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*