בית » ספרות » חדשות הספרות » ענתות ספרים – הוצאת פנטסיה חדשה

ענתות ספרים – הוצאת פנטסיה חדשה

קאת'רין קרופילד - ציידת הלילה - ג'אנין פרוסט - הספרייה הפנטסטית

"ציידת הלילה" - הספר הראשון של הוצאת "ענתות"

הוצאת ספרים חדשה בתחום הפנטסיה נכנסת לשוק ומבטיחה להתמקד בפנטסיה אורבנית ורומנים על-טבעיים: "ענתות ספרים".

הוצאת "ענתות ספרים" הוקמה על ידי ורד רווה-שמואל ורוני קנר-שניידר, במטרה לחשוף את הקוראים בארץ בפני עולם ספרותי חדש: ספרי "רומנטיקה אורבנית" – רומנים העוסקים בעל טבעי ובפנטסיה אורבנית. תשוקתן של ורד ורוני לז'נר המתפתח בעולם בשנים האחרונות נולדה מתוך קריאה של ספרים מסוג זה באנגלית.

ורד תמיד אהבה את ספרי הפנטסיה הקלסיים, וכן את סדרות הפנטסיה שהופיעו בטלוויזיה, והתחילה להתעניין בספרות רומנטיקה אורבנית רק בחו"ל. היא משכה עמה את רוני, שנרתעה בתחילה, אך עד מהרה מצאה עצמה נסחפת עם חברתה. שתיהן נשאבו לעולם שלם של פנטסיה אורבנית, בה דמויות נשיות חזקות הפועלות בסביבה עירונית בת ימינו. לדבריהן, יש בספרים האלה הרבה אקשן, הרבה הומור ולא מעט רומנטיקה, המתפתחת לאורך הספרים.

קצת על בעלות ההוצאה:

ענתות ספרים - רומנטיקה אורבנית - הספרייה הפנטסטיתרוני קנר-שניידר היא עורכת ספרים בהוצאת "אגם" ושמשה בעבר כעורכת ספרי העיון והנוער של הוצאת "כתר". כמו כן, עבדה בחברת הפצת הספרים "דיאלוג". היא בעלת תואר ראשון בספרות ובצרפתית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ולומדת כיום לתואר שני בספרות באוניברסיטת תל אביב.

ורד רווה-שמואל מגיעה מעולם הקרימינולוגיה, באקדמיה ובמשטרה, ולרשותה תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

זהירות אדוארד, קאת'רין מאחוריך!

הספר הראשון שהוציאה ההוצאה החדשה, הוא "קאת'רין קרופילד: ציידת הלילה". לדברי ורד ורוני, המדובר בקריאה טבעית לכל מי שהתמכר/ה ל"באפי צייד הערפדים" וקריאת חובה לכל צופי/ות "דמדומים ו"דם אמיתי".

מגב הספר

קאת'רין קרופילד גדלה בעיירה קטנה ושמרנית שהתנכרה לה בשל נסיבות הולדתה. היא תמיד הייתה יוצאת דופן והאמינה שטמון בה זרע רוע, כפי שאמה חזרה ואמרה לה כל נעוריה. כדי לפייס אותה היא מתחילה לצוד את יצורי הלילה, בתקווה שאחד מהאפים האלה הוא אביה – האיש שהרס את חייה של אמה. באחד הלילות היא מסתבכת עם אחד מהם, בונז, שוכן הלילה הסקסי. המפגש אתו מערער את כל תפיסת עולמה, ווהוא ישנה את חייה לנצח.

ואם זה לא מספיק, העלילה מסתבכת , ויש חברות מרצחים שצריך לעצור, משפחה שצריך להסתיר ממנה דברים ובונז אחד, שהופך להיות מפתה יותר מכל גבר עם דופק.

 בקרו באתר הבית של ענתות ספרים

בקרו בעמוד הפייסבוק של ענתות ספרים

16 תגובות

 1. moragos@gmail.com'

  תמיד משמח לשמוע על ספרים חדשים – והוצאה חדשה זה משמח במיוחד 🙂

 2. julia2007@walla.co.il'

  ספר מדהיםםם!!!! מתי יוצא החלק השני שלו בסדרה???

 3. beckhorfamily@hotmail.com'

  היה כיף לקרוא את כל שלושת הספרים של ציידת הלילה (בקצה הלילה הוא האחרון), הייתי שמחה לדעת מתי יצא הספר הרביעי? , שכן ידוע לי שהוא יצא כבר באנגלית. הסדרה מונה כ-7 ספרים וממש מרתק להמשיך לקרוא אותם.
  תודה מראש רינת

 4. KIBUDI@ZAHAV.NET.IL'

  האם יש עוד ספרים בסגנון הטרילוגיה הזו , קראתי את שלושת הספרים היה מרתק .

 5. nuritc25@gmail.com'

  מתי יוצא הספר הבא של מאהב מהאופל?

 6. moyer120@gmail.com'

  מתי יגיעו עוד ספרים מהסדרה של ג'יי .אר. וורד

 7. alaskan1@walla.com'

  היי,
  לאור פניות חוזרות מצד קוראות נוספות מלבדי , אנא עדכנו באתר זה מתי ייצא התירגום לספר הרביעי של ציידת הלילה של ג'אנין פרוסט המצויינת !. ואם כבר ברביעי הסכינן אז מתי ייצאו לאור גם שאר ספריה ?! מחכה בקוצר רוח . תודה מראש 🙂

  • ספרן הלילה

   היי נורית, מונט ושרון,
   סליחה על התגובה המאוחרת. רציתי לבדוק. למיטב ידיעתנו, הוצאת "ענתות" נסגרה, כך שלא יודע מה יעלה בגורל הספרים. יכול להיות שהם יעברו לטיפולה של הוצאה אחרת, אבל כרגע, לא ידוע לי מי.

 8. osnyac@walla.co.il'

  סדרת ציידת הליחה, מעולה. קראתי את כל ארבעת הספרים. מה עם תרגום של שאר הספרים מסדרת הפיגיון השחור?

 9. orfa12311@gmail.com'

  ידוע אולי אם מתכוונים לתרגם את הספר החמישי בסדרת ציידת הלילה???

 10. kaura@pandoor.vo.il'

  הייי, האם התרגום של הספר החמישי בסדרת ציידת הלילה יצא לפועל?

 11. laura@pandoor.co.il'

  היי מתי יצא הספר החמישי בסדרת ציידת הלילה?

  • ספרן הלילה

   היי ליאורה,
   למיטב ידיעתי, כן, הספר צפוי לצאת, אם כי אין לו עדיין תאריך יציאה. יחד עם זאת, למקרה שלא ידעת, הוצאת ענתות נסגרה, וכעת ספרי "ציידת הלילה" מתפרסמים בהוצאת א(ה)בות: http://www.ahavot.com/ כדאי לך לעקוב אחר הפרסומים באתר ההוצאה (יש להם עוד שלל ספרים וסדרות להתמכר אליהם), וכמובן שאת מוזמנת תמיד להתעדכן אצלנו. 🙂

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*