בית » סרטים » חדשות מהסרטים » מראה מראה קדימון

מראה מראה קדימון

מראה מראה - שלגייה - ג'וליה רוברטס - הספרייה הפנטסטית
"מראה מראה שעל הקיר…"
"שלגייה!"
"אבל עוד לא הספקתי לשאול".
"מה לעשות, ככה זה כששלגייה והצייד מקדימים אותך."

וזה בדיוק מה שקרה במלחמת השילגיות. אולפני יוניברסל ורלטיביטי מדיה מתחרים ביניהן כבר יותר משנה, כל אחת עם הגירסה שלה לשלגייה ושבעת הגמדים. התחרות הגיע לשיאים חדשים במסגרת כנס קומי-קון, השנה, ועכשיו, כששני הפרויקטים מתקרבים לישורת האחרונה לפני ההפצה, אולפני יוניברסל תפסו את ההובלה. בשבוע שעבר היו האולפנים הראשונים להוציא קדימון לשלגייה והצייד – גרסת ה"שלגייה פוגשת את שר הטבעות או את נרניה". תגובת רלטיביטי לא איחרה לבוא, וביום רביעי, בזמן שאנחנו חגגנו יום הולדת שנתיים, גם הם הוציאו את הקדימון לסרט שלהם. זה, זכה סוף כל סוף גם לשם – מראה מראה.
אם שני הסרטים ניסו להיות שונים זה מזה ככל הניתן, הרי שהצליח להם מאוד. בעוד שיוניברסל הפכו את המעשייה של האחים גרים להרפתקה אפית, רלטיביטי מדיה בחרו בכיוון הומוריסטי, אמריקאי מתקתק, שלא היה מבייש את מסורת הסרטים החיים של דיסני. מראה מראה מזכיר יותר מכול סרטים כגון יומני הנסיכה, מכושפת ודומיהם. אם לאחר צפייה בשני הקדימונים, אתם נמשכים יותר לשלגייה והצייד, אתם לא לבד – כך לפחות, לפי הבאזז ברשת.

2 תגובות

  1. yael.furman@gmail.com'

    הטריילר הזה נראה ממש רע. זה אמור להצחיק, אבל אפילו חיוך קטן זה לא העלה על פני. המון סלפסטיק.

    • librariannight@gmail.com'

      כן. חשבתי שזה נראה יותר כמו הפקה יקרה של הולמרק מאשר כמו סרט. אבל אין לדעת אם זאת רק העריכה של הקדימון, או שגם כל הסרט ככה. יכול להיות שהסרט עצמו דווקא יהיה חמוד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לעולםשדות נדרשים מסומנים *

*